Pozycjonowanie stron - pozycjoner
Blog pozycjonera

iLink zamknięty

Opublikowano dnia Wednesday, 4 February 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Przed chwilą zamknąłem jeden z moich największych projektów internetowych - iLink.pl

Oczywiście “zmaknięcie” nie polega na jego usunięciu z Sieci ani na zaprzestaniu pracy nad nim.

Po prostu ograniczyłem możliwość rejestracji nowych użytkowników tylko do zaufanych osób - poleconych przez już zarejestrowanych użytkowników.

Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do Systemu oferującego darmowe pozycjonowanie bloga - zgłoś się przez kliknięcie mojego imienia i nazwiska pod wpisem. Nie zapomnij podać swojego prawidłowego adresu e-mail i adresu prowadzonego bloga.

Zmiana sposobu rejestracji jest oczywista - nikt z uczestników nie chciałby, aby producenci wyszukiwarek za dużo wiedzieli o Systemie. Na oficjalnym blogu projektu pisałem, że staram się żeby system był jak najbardziej White-Hat’owy, ale nigdy nic nie wiadomo ;-)

Poza tym “rejestracja na zaproszenie” jest bardzo popularna przy projektach w fazie beta. Daje pewne zabezpieczenie przed niepożądanymi użytkownikami (np. hakerami) i sprawia, że w serwisie rejestrują się głównie najwartościowsi użytkownicy - dający cenny feedback.

Dlatego zastanawiam się, czy w ogóle kiedykolwiek zrezygnuję z “rejestracji na zaproszenie”. iLink i tak nie jest dla wszystkich, więc chyba nie ma sensu udostępniać go każdemu z ulicy?

Czekam na Twoją opinię w komentarzu.

P.S. Ograniczenie rejestracji w Systemie to tylko jedna ze zmian jakie ostatnio zrobiłem - sprawdź resztę na oficjalnym blogu systemu.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "iLink zamknięty"

  No related posts

3 komentarzy do “iLink zamknięty”

 1. Łukasz napisał:

  A czemu nie stworzyć dwóch równoległych systemów jeden dla plebsu, a drugiego tylko dla elity?

 2. Łukasz J. napisał:

  Co rozumiesz pod pojęciem “plebs”?

  Jeżeli chodzi Ci o precle, autoblogi itp. to nie widzę sensu robić kopii kopii (iLink bądź co bądź kopiuje trochę treści z blogów) - i szkoda mi zasobów systemowych na to (na razie projekt jest na zwykłym hostingu więc trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami).

  Jeżeli masz na myśli jakieś “nieciekawe” blogaski - jedynym kryterium przyjęcia do Systemu jest to, czy blog jest autorski i czy ma wystarczającą ilość treści (żeby filtru DC nie uzyskać)

 3. marcinpe napisał:

  chciałbym zaproszenie… kilka na twoje imię i nazwisko i nic hmm :/

Skomentuj