Pozycjonowanie stron - pozycjoner
Blog pozycjonera

Zapraszam na szkolenie z AdWords

Opublikowano dnia Friday, 27 February 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Jak wszyscy wiemy, Google jest coraz bardziej nieprzewidywalne i podejmuje konkretne kroki w walce z pozycjonerami spamerami ;) . Coraz bardziej również rozszerza definicję spamu. Obecnie spamem jest nawet kupowanie linków reklamowych (bez rel=”nofollow”).

Co więc zrobić, żeby nie stracić ruchu z tej wyszukiwarki, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów płatnej reklamy? Nauczyć się sprawnie korzystać z Google AdWords!

Dlatego właśnie już w najbliższy wtorek, 3 marca 2009 roku pojawię się na szkoleniu z Google Adwords w Gdańsku, organizowanym przez wieloletnich praktyków i konsultantów SEM dużych podmiotów e-commerce.

Szkolenie jest organizowane przez redaktorów serwisu SprawnyMarketing.pl (oficjalnie - właścicieli firmy MaxRoy.com). Tomasz Frontczak (autor książki Marketing internetowy w wyszukiwarkach), Cezary Lech (pozycjoner w firmie GoldPosition.pl) oraz Bartosz Berliński (pozycjonuje i zarządza reklamą AdWords m.in. w Allegro.pl) to ludzie, których wiedzy jestem absolutnie pewien (choćby przez publikacje na SM), a opinie uczestników poprzedniej edycji jeszcze mnie w tym wyborze utwierdzają.

Koszt jest na prawdę znikomy, jak na takie szkolenie. To tylko 370 zł, a uczestnicy otrzymają gratis kupon AdWords o wartości 200 zł. Dla porównania - Internetowy Milioner (w którym również jest zawarte szkolenie z AdWords, ale oczywiście nie tylko) kosztuje ok. 2.000 zł za same DVD! Bezpośredni coaching i warsztaty, z tego co pamiętam, to wydatek ponad 6.000 zł.

Jeżeli jesteś z Gdańska lub okolic - mam nadzieję, że spotkamy się na tym szkoleniu. Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów.

P.S. Na stronie szkolenia jest pewien błąd związany z lokalizacją. Szkolenie odbywa się w Gdańsku w C.H. Manhattan, a nie w Łodzi ;) Szkolenia będą organizowane również w innych miastach - stąd ten błąd.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Kategorie: PPC
Tagi: , , ,
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Zapraszam na szkolenie z AdWords"

    No related posts

Skomentuj